Z Donecka presun do Moskvy

0 0

Výprava HC SLOVAN Bratislava sa ihneď po zápase v Donecku letecky presunula do Moskvy.

K nevydarenému zápasu sa ešte vrátil kapitán a strelec vyrovnávajúceho gólu Milan Bartovič.  „Prvú tretinu sme odohrali zle, prakticky sme ani nevystrelili na bránu. Následne sa nám podarilo hru vyrovnať, škoda však, že nám súper v presilovke opäť ušiel.“

Slovanisti sa po zápase presunuli na letisko v Donecku a po odbavení batožiny a bezpečnostnej prehliadke nasadli do lietadla smer Moskva. Let do metropoly Ruska bol aj napriek zlému počasiu bezproblémový a trval zhruba 80 minút. Boeing 737 – 800 tak dosadol na moskovské letisko Šeremetevo pred 3. hodinou ráno miestneho času. Čadovi zverenci sa na hotelové izby 24. poschodového hotela Holiday Inn dostali až krátko po 4. hodine ráno.

Dnes majú hokejisti na programe od 12:00 obed a od 16:30 si vyskúšajú ľad v moskovskej hale Sokolniki. Práve na tento zimný štadión majú naši hráči výborné spomienky, veď vo februári tu vybojovali postup do playoff KHL.

„Musíme hrať od začiatku na plno. Verím, že sa to podarí a budeme útočiť na body,“ povedal strelec prvého gólu v novej sezóne Marko Daňo. Zajtrajší zápas proti Spartaku Moskva začína o 15:00 (CEST)-