Výsledkový servis mládeže

0 0

Prinášame vám výsledkový servis našej mládeže. Juniori a dorastenci v tomto týždni absolvovali šesť zápasov s bilanciou 5 víťazstiev a 1 prehry.

DORAST

Dorastenci absolvovali 4 – zápasový sériu na domácom ľade s aktívnym skóre 3:1. Na našom ľade nás porazil len tím z Trenčína. Výhry nad zvyšnou trojicou sa rodili veľmi ťažko. V zápase proti Žiline si brankár Pavlas pripísal ďalšie čisté konto a v tejto štatistike mu patrí prvé miesto. Zápas proti Martinu bol z domácej série podľa trénera tým najhorším, aj keď ho chalani vyhrali. Posledným zápasom na domácom ľade si chalani skrížili hokejky s rovesníkom z Liptovského Mikulášu, ktorí s nami prehrali až po samostatných nájazdoch. Liptáci sa do zápasu vrátili vďaka dvom gólom v oslabení.

V priebežnej tabuľke dorastencom HC SLOVAN Bratislava patrí pekné druhé miesto. Na vedúcu Duklu strácajú 11 bodov a pred treťou Banskou Bystricou majú náskok 4 body.

29. kolo - dohrávka

HC Slovan Bratislava – HK Dukla Trenčín 0:2

(0:0, 0:2, 0:0)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Kollar, Kuzmín, Sloboda, Uličný – Hedera, Jaško, Pöschmann, Suchomer, Vidovič – Bednárik, Javorek, Jurkovič, Kratochvíla, Vitek – Fereta, Hercik

HK Dukla Trenčín: Hrenák, Briestenský, Herc, Novák, Sádecký, Šefčík – Čacho, Ďurkech, Hecl, Themár, Trudman – Babka, Berák, Hrnčírik, Konečný, Ondris – Pisch, Smolka, Špankovič, Tužinský, Varga

Góly a asistencie: 0:1 Novák (Briestenský), 0:2 Ondris (Trudman) v oslabení

Vylúčení: 4/6

Využitie: 0/0

Oslabenie: 0/1

Rozhodcovia: Jonák, Tvrdoň, Uličný

Diváci: 160

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Diváci, ktorí prišli dnes na štadión, videli perfektný zápas, bola perfektná kulisa, výborné nasadenie na jednej i na druhej strane. I keď sme dnes prehrali 0:2, myslím si, že chlapci zabojovali, len dnes to šťastíčko nestálo na našej strane, ale na strane Trenčína. Dnes nám dali šťastný gól v ich presilovke, druhý gól nám dali v našej presilovej hre, čo nie je celkom štandardné. Vytvorili sme si množstvo šancí, ale musím povedať, že toľko šťastia, koľko mal brankár Hrenák, tak už dlho mať nebude. Môžu mu spoluhráči poďakovať, že ten zápas nakoniec vyhrali, toľko pukov ho potriafalo, že ani často nevedel, kde ich má. Bol to výborný hokej celých šesťdesiat minút. Veľmi rád by som takéto zápasy sledoval zo striedačky aj ďalej. Chcem sa našim chlapcom poďakovať, že po tom ťažkom víkende, kedy nám dnes nemohlo nastúpiť päť hráčov zo zostavy a museli sme značne improvizovať, že sa nedali a zabojovali za tím. Ešte raz by som im chcel za to poďakovať a ideme sa pripraviť dôstojne na štvrtok. Verím, že zabojujeme a získame tri body.
Milan Čecho, Dukla Trenčín: V zápase dvoch vyspelých mužstiev sa hral v prvej tretine opatrný hokej. Do druhej tretiny sme nastúpili koncentrovane, dobre sme napadali súpera, stále sme boli v pohybe a z toho sme dokázali dať dva góly. Tie v konečnom dôsledku aj rozhodli o našom víťazstve. Tretiu tretinu sme hrali takticky veľmi dobre, chlapci hrali podľa našich pokynov, ktoré sme si povedali v kabíne. Treba vyzdvihnúť všetkých chlapcov, osobitne brankára Hrenáka, ktorý vychytal shut out a niekoľkokrát vyriešil nepríjemné situácie pred našou bránou. Ďakujeme chlapcom za predvedenú hru.

30. kolo - dohrávka

HC Slovan Bratislava – MsHK Žilina 2:0

(0:0, 1:0, 1:0)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Kollar, Kuzmín, Sloboda, Uličný – Hedera, Jaško, Pöschmann, Suchomer, Vidovič – Bednárik, Javorek, Jurkovič, Kratochvíla, Vitek – Laučík, Hercik

MsHK Žilina: Škorvánek – Janák, Jurík, Mičík, Rogoň, Szíjjártó – Lier, Luhový, Prašil, Surán, Váňa – Cisarik, Housa, Kriváček, Ondruš, Štefánik – Aslamkhanov, Káčer, Lietman, Miro

Góly a asistencie: 1:0 Vidovič, 2:0 Kratochvila

Vylúčení: 4/7

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Goga, Uličný, Orolin

Diváci: 160

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Pre nás to nebol vôbec jednoduchý zápas z toho titulu, že nám stále chýbali piati hráči. Myslím si, že tí, ktorí ostali, zabojovali. Dnes sme si vytvorili niekoľko príležitostí na to, aby sme dali góly. Žilina však disponuje výborným brankárom, ktorý ich dnes držal. Na druhej strane Žilina hrozila z protiútokov, výborne vykrývala tie priestory, kde sme my chceli hrať rozohrávku. Mali sme aj my niekoľkokrát šťastie, že sme neinkasovali gól. Ustáli sme presilovku päť na tri, niekoľkokrát aj štyri na päť. Následne sme my nepremenili presilovú hru , keď sme mali výhodu päť na tri. Bol to hokej taký viac o korčuľovaní, čo sa mi na jednej strane páčilo, že obidve mužstvá jazdili hore-dole a jedno i druhé mužstvo nechalo vyniknúť brankárov. My sme dali dva góly. Vedeli sme, že Škorvánek má výbornú lapačku a tak mu chlapci strieľali na vyrážačku, jeden gól bol dole, druhý hore. Zápas sme dokázali udržať a vyhrať 2:0, za čo chlapcom ďakujem.

33. kolo

HC Slovan Bratislava – MHC Martin 3:2

(0:0, 3:0, 0:1)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Kollar, Kuzmín, Sloboda, Uličný – Hedera, Javorek, Pöschmann, Suchomer, Vidovič – Bednárik, Fereta, Hercik, Kratochvíla, Vitek – Laučík, Jaško

MHC Martin: Žingor – Čipkala, Fabian, Foltín, Kozák, Zvara – Burzík, Hriňa, Puvák, Rudzan, Simon – Harvan, Humaj, Šmondrk, Struharňanský, Tavel

Góly a asistencie: 1:0 Sloboda (Bečka, Kollar), 2:0 Bečka (Uličný, Kuzmín) v presilovej hre, 2:1 Foltín (Zvara, Fabian), 3:1 Vitek (Kratochvíla, Suchomer), 3:2 Zvara (Čipkala)

Vylúčení: 3/3

Využitie: 1/0

Rozhodcovia: Fridrich, Tvrdoň, Zelený

Diváci: 160

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Dnešný zápas by som zhodnotil veľmi krátko. Veľmi slabé, potom slabé a znova slabé a bez patričnej koncentrácie. Je nemysliteľné, keď si niečo povieme v kabíne, aby si hráči prvých dvadsať minút robili čo chceli. Potom akože hráme a potom ďalších dvadsať minút si robíme zase, čo chceme a tvárime sa, že sa každý z nás s prepáčením potentuje a porazí sa sám. Som veľmi nespokojný s týmto a som nespokojný aj s koncentráciou hráčov na tento zápas. Bolo to úplne zle a budeme sa musieť zamyslieť nad tým, že sa to môže zmeniť len tým, že budeme všetci disciplinovaní a všetci budeme robiť to, čo máme, od začiatku až do konca.

34. kolo

HC Slovan Bratislava – MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:3 po samostatných nájazdoch

(2:0, 2:2, 0:1)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Kollar, Kuzmín, Sloboda, Uličný – Hedera, Javorek, Pöschmann, Kratochvíla, Vidovič – Bednárik, Jaško, Fereta, Suchomer, Vitek – Laučík, Hercik

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Florek, Matejovie, Oško, Pavlikovský, Struška – Nemec, Niňaj, Špirko, Szabo, Žiak – Kozák, Neuman, Šimek, Sitek, Vybiral – Gregor, Martínek, Nechaj

Góly a asistencie: 1:0 Kratochvíla (Javorek), 2:0 Sloboda (Bečka), 2:1 Struška (Florek, Gregor) v oslabení, 2:2 Žiak (Florek, Špirko) v oslabení, 3:2 Bečka (Hercik, Suchomer), 3:3 Nechaj (Neuman, Vybiral), 4:3 Javorek samostatný nájazd

Vylúčení: 2/4

Oslabenie: 0/2

Rozhodcovia: Goga, Stanzel, Uličný

Diváci: 160

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Myslím, že sme odohrali výbornú prvú tretinu, čo sa odzrkadlilo aj na stave. Vyhrávali sme 2:0. Boli sme v pohybe, korčuľovali sme. Spravili sme si aj taký maličký mikromíting pred zápasom, niektoré veci sme si s chlapcami vysvetlili. Mysleli sme si, že si to vzali za svoje, ale opak je pravdou. V našich presilových hrách sme inkasovali dva góly. Keď sme mali góly dať my, dostali sme ich my do vlastnej brány, čo nás samozrejme mrzí. Tretia tretina už bola taká hore-dole. Myslím si, že sme dnes dostali dosť lacné góly po takých, môžem povedať, chybách brankára. Nechcem ho ale za to viniť, je to predsa len hokej a chlapci sa stále učia. Myslím si, že sme dnes jeden bod stratili. V závere to bolo o samostatných nájazdoch. Výborne ich zrealizoval Domino Javorek a ten nám v podstate vybojoval dva body.

JUNIORI

Víťazný trip pre našich juniorov. Juniori si pripísali ďalšie dve dôležité víťazstvá na ceste za obhajobou minuloročného titulu. Zápas proti Popradu a Spišskej Novej Vsi bol behom na dlhú trať. Raz prešprintoval Slovan súpera a druhýkrát súper Slovan, no vo finiši sa tešili naši hokejisti. Víťazným bežcom sa stal v prvom zápase Trenčan a v druhom Lukáčik.

Po úspešnom víkende juniorom HC SLOVAN Bratislava patrí 4. miesto za trojicou Banská Bystrica (77 bodov), Košice (74 bodov) a Trenčín (66 bodov).

35. kolo

HK ŠKP Poprad - HC Slovan Bratislava 6:7

(1:2, 2:3, 3:2)

HK ŠKP Poprad: Sedlačko – Jenčo, Kramár, Pitka, Štrauch, Ženčuch – Babinský, Hrehorčák, Kasanický, Lapšanký, Vojsovič – Ďurčo, Paczkowski, Tomečko, Varholík – Bielec, Sawicki, Stanislav

HC Slovan Bratislava: Godla, Baroš – Danišovský, Ficel, Mlynčár, Šalka, Valjent – Bačik, Lukáčik, Môcik, Novák, Petráš – Gula, Jurkovič, Mikšík, Tibenský, Trenčan – Bednarič, Černák, Ernst, Klimčík, Turan

Góly a asistencie: 0:1 Valjent (Mlynčár), 1:1 Strauch (Ženčucha, Kramár), 1:2 Bačik (Novák, Lukáčik), 1:3 Mikšík (Bačik, Tibenský), 2:3 Hrehorčák trestné strielanie, 2:4 Danišovský (Lukáčik), 2:5 Lukáčik (Novák), 3:5 Štrauch (Babinský), 4:5 Ženčuch (Vojsovič, Štrauch), 5:5 Tomečko, 5:6 Lukáčik (Môcik, Novák), 6:6 Hrehorčák (Kramár), 6:7 Trenčan (Lukáčik, Tibenský)

Vylúčení: 3/6

Rozhodcovia: Smrek, Šoltés, Pavela

Diváci: 210

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V dnešnej dráme sme uspeli my šťastným gólom od tela nášho hráča. Dokázali sme sa aj gólovo od súpera odtrhnúť, ale vždy dotiahol výsledok. Povieme to zjednodušene, hra dopredu bola dobrá, ale dozadu to bola katastrofa.

36. kolo

HK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava 3:4 po predĺžení

(1:1, 2:2, 0:0, 0:1)

HC Spišská Nová Ves: Strmeň – Giľák, Hamráček, Hoffman, Ludányi, Osuský – Cvengroš, Gonda, Hamrák, Zakopjan, Zwick – Drozd, Janovčík, Kucirko, Lešňák, Vrana – Bednár, Findura, Šmelko

HC Slovan Bratislava: Godla – Danišovský, Ficel, Mlynčár, Šalka, Valjent – Bačik, Lukáčik, Môcik, Novák, Petráš – Gula, Jurkovič, Mikšík, Tibenský, Trenčan – Bednarič, Černák, Ernst, Klimčík, Turan

Góly a asistencie: 0:1 Petráš (Novák), 1:1 Hamrák (Giľák, Gonda) v presilovej hre, 1:2 mikšík (Trenčan, Jurkovič), 2:2 Hamrák (Cvengroš, Gonda) v presilovej hre, 3:2 Gonda (Hamrák, Zwick), 3:3 Novák (Petráš, Lukáčik). 3:4 Lukáčik (Valjent, Mlynčár) v presilovej hre

Vylúčení: 8/17

Využitie: 2/1

Rozhodcovia: Štec, Gajan, Heizer

Diváci: 495

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V prvej tretine nás Spišská Nová Ves vysoko prestrieľala. Umožnili sme jej to našimi faulami, ale oslabenia sme ubránili, aj to o dvoch hráčov. Ujali sme sa vedenia „rusňákovským“ gólom Sama Petráša. Súper vyrovnal svojou presilovkou päť na štyri na 1:1. Na začiatku druhej tretiny sme sa ujali vedenia, super v presilovke dával na 2:2. V rovnovážnom stave sa dostal súper do vedenia po prepadnutí našich hráčov. Vyrovnali sme po peknej akcii Blahom. Po druhej tretine bolo 3:3. Po druhej tretine sme upozornili hráčov na to, že musíme prispôsobiť hru aj pánovi rozhodcovi, ktorý trestal naozaj všetko. To sa nám ale nepodarilo a skoro celú tretiu tretinu sme hrali v oslabení. Pochvala patrí našim hráčom a nášmu brankárovi, že sme to ubránili. Prišlo predĺženie a to začalo konečne našou presilovkou, ktorú sme využili nechytateľnou strelou Lukáčika. Odvážame si tak ťažko vybojované dva body zo Spiša. Keď si niekto pozrie dnešný zápis, tak si pomyslí, že to pri toľkých vylúčeniach bol nejaký masaker, ale nebolo tomu tak. Bol to korektný zápas, na čom sme sa zhodli aj s trénermi súpera.