Výsledkový servis mládeže

0 0

Prinášame vám výsledkový servis mládeže. Prvý zápas naši juniori aj dorastenci vyhrali. V druhom sa im už tak nedarilo. Juniori prehrali a dorastenci svoj zápas nedohrali.

JUNIORI

Víťazný vstup do roku 2014 a druhej časti súťaže pre našich juniorov. V predohrávke 33. kola si na domácom ľade chalani tesne poradili s tímom zo Zvolena 4:3.

V dnešnom zápase s lídrom priebežnej tabuľky naši juniori ťahali za kratší koniec a pripísali si prvú prehru v tomto roku. Nebol to len súboj prvého a štvrtého celku, ale aj mikro súboj brankárov z práve skončených Majstrovstiev sveta do 20 rokov. V bráne súpera Sabol a v našej Baroš. Víťazom mini súboja sa stal Sabol, ktorého od nuly delilo 9 sekúnd.

Prítomní fanúšikovia si prišli na svoje. Hral sa pekný kombinačný hokej zo strany na stranu s množstvom šancí na oboch stranách a s veľkým hokejovým srdcom a odhodlaním.

Po tomto víkende našim juniorom patrí 3. miesto s 15 bodovou stratou na Banskú Bystricu a 11 bodovou stratou na Košice.

33. kolo

HC Slovan Bratislava – HKM Zvolen 4:3

(1:0, 2:1, 1:2)

HC Slovan Bratislava: Godla – Bačik, Ernst, Javorek, Mikšík, Turan – Bednarič, Brodek, Gula, Jurkovič, Môcik – Benčat, Kratochvíla, Mlynčár, Tibenský, Valjent – Bednárik, Černák, Danišovský, Klimčík, Petráš

HKM Zvolen: Petrík – Balko, Kucej, Mendel, Suchomer, Tóth – V. Fekiač, V. Fekiač, Gábor, Mančák, Urgas – Jakubík, Klonga, Koch, Parobok, Pohanka – Chalupský, Horváth, Majerík, Nociar, Primus

Góly a asistencie: 1:0 Mikšík (Černák, Bačik), 2:0 Mikšík (Černák), 3:0 Bačik (Černák, Mlynčár), 3:1 Mančák (Fekiač, Mendel) presilová hra, 4:1 Javorek (Valjent, Mikšík), 4:2 Mendel (Kucej), 4:3 Gábor (Jakubík)

Vylúčení: 6/3

Využitie: 0/1

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Bundil, Orolin, Uličný

Diváci: 150

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V dnešnom predohrávanom zápase kvôli podujatiu KHL cez víkend na našom zimnom štadióne sa naše víťazstvo nerodilo ľahko. Zvolen prišiel posilnený o hráčov, ktorí hrajú za A mužstvo a tých bolo na ľade aj cítiť. My sme tiež nastúpili s hráčmi , ktorí sa nám vrátili z reprezentácie a po dlhšej dobe sme hrali kompletne na štyri päťky, ale len do 15. minúty prvej tretiny. Potom prišli nešťastné zranenia Samka Petráša a Patricka Brodeka, ktorí boli odvezení do nemocnice a dúfame, že to nebude nič vážne. Čo sa týka kvality zápasu, bolo cítiť, že sa dlho nehralo. Víťazstvo nás teší, ale predvedená hra nie.

34. kolo

HC Slovan Bratislava – HC ´05 Banská Bystrica 1:2

(0:1, 0:0, 1:1)

HC Slovan Bratislava: Baroš – Bednárik, Kratochvíla, Mlynčáť, Tibenský, Valjent – Bačik, Benčat, Javorek, Môcik, Novák – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Šalka – Bednarič, Černák, Danišovský, Klimčík, Turan

HC ´05 Banská Bystrica: súpiska nie k dispozícii

Góly a asistencie: 1:0 Majling (Kegalj, Andrisík), 0:2 Róth (Výhonský), 1:2 Bačik (Mikšík, Novák) v presilovej hre

Vylúčení: 4/5

Využitie: 1/0

Rozhodcovia: Goga, Orolin, Uličný

Diváci: 160

DORAST

Dorastenci do Nového roka vstúpili vysokým víťazstvom nad tímom z Popradu, keď im ako novoročný darček nadelili sedmičku. O zápase rozhodli tri góly v presilových hrách ako aj jeden v oslabení. Autormi sú Lamp, Bečka, Uličný a Roth.

Dnes sa dorastenci predstavili na ľade súpera zo Spišskej Novej Vsi. Zápas bol v 50. minúte prerušený a nedohral sa. Do tohto času sa 4 – krát rozvlnila sieť na oboch stranách, v pomere 3:1 pre nášho súpera. Zároveň bolo rozdelených niekoľko trestov do konca zápasov (na našej strane). Náš tím si pripísal 201 trestných minút a súper 40.

Do dnešného dňa naši dorastenci odohrali 28 zápasov a tým si zabezpečili v priebežnej tabuľke 3. miesto za Duklou a Banskou Bystricou.

31. kolo - predohrávka

HK ŠKP Popard - HC Slovan Bratislava 2:7

(0:1, 1:2, 1:4)

HK Poprad: Jaščur – Mihalko, Pjecha, Šeliga, Sloboda, Vašaš – Krmenčík, Lindeman, Rušin, Šterbák, Tešlár – Bjalončík, Krupa, Martančík, Šotek, Szücs – Kolumber, Krepmaský, Olejník, Toma, Václav

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný – Lamp, Pöschmann, Sloboda, Takáč, Vidovič – Hedera, Jaško, Roth, Suchomer, Vitek – Fereta, Hercik, Pokorný

Góly a asistencie: 0:1 Lamp (Takáč, Pöschmann) v presilovej hre, 0:2 Jaško, 1:2 Toma (Vašaš, Mihalko), v oslabení, 1:3 Bečka (Kollar) v oslabení, 1:4 Pöschmann (Kuzmín), 1:5 Uličný (Sloboda) v presilovej hre, 1:6 Roth (Hedera, Vitek) v presilovej hre, 2:6 Lindeman (Rušin, Šterbák), 2:7 Sloboda (Pokorný)

Vylúčení: 13/10

Využitie: 0/3

Oslabenie: 1/1

Rozhodcovia: Korba, Pavela, Šoltés

Diváci: 150

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Vedeli sme, že ideme do Popradu, ktorému sa mužstvo znova skonsolidovalo, vrátil sa mu do mužstva kopec zranených hráčov. My naopak máme dvoch hráčov, ktorí sú po operáciách, takže sme nastúpili v takej trochu oklieštenej zostave. Ujali sme sa vedenia, ale zápas sa v podstate rozhodol až v poslednej tretine, v ktorej sme veľmi peknými gólmi rozhodli zápas v náš prospech. Chlapci to vyslovene odbojovali, za čo im patrí veľká vďaka. Po tej dlhej takmer 30-dňovej prestávke, v ktorej sme nehrali žiadny majstrovský zápas , len sme sa pripravovali na to, aby sme mohli absolvovať záver sezóny, sme vykročili tou správnou nohou do nového roku a dúfam, že sa nám aj ďalej bude takto dariť.

32. kolo - predohrávka

HK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava 3:1 – stretnutie sa nedohralo, prerušené v 50. minúte

(2:1, 1:0,)

HK SNV: nie je k dispozícii

HC Slovan Bratislava: Pavlas, Požgay– Bečka, Kollar, Kuzmín, Sloboda, Uličný – Lamp, Pöschmann, Suchomer, Takáč, Vidovič –– Fereta, Hercik, Pokorný, Jaškko, Vitek – Šimonič, Hedera, Rorth, Šimonič

Góly a asistencie: 1:0 Chmeľ (Bodák, Zwick) v presilovej hre, 2:0 Štrauch (Chmeľ, Bodák) v presilovej hre, 2:1 Lamp v presilovej hre, 3:1 Lesňák (Zwick, Štrauch)