Výsledkový servis mládeže

0 0

Prinášame vám výsledkový servis našej mládeže. Juniori tento víkend absolvovali posledné dva zápasy v tomto roku.

JUNIORI

Tento víkend absolvovali naši juniori posledné dva zápasy v tomto roku na klziskách súperov. V sobotu si zmerali sily s rovesníkmi z Trenčína, ktorým podľahli vysoko 7:4, keď o výsledku zápasu rozhodli presilové hry. V presilovkách padlo osem gólov. Katom nášho mužstva sa stal Bagin, ktorý mal prsty v šiestich gólov svojho tímu (3+3).

V nedeľu sa predstavili chalani na ľade v Žiline. Vo vyrovnanom zápase sme ťahali za dlhší koniec a zaznamenali sme dôležité víťazstvo.

Juniori tento rok ukončili na 4. mieste s celkovým počtom 58 bodov za 20 výhier (17 + 3) a 12 prehier (11 + 1) s celkovým gólovým skóre 112:85. Prvé miesto patrí Banskej Bystrici so 70 bodmi, druhé miesto obsadili Košice so 66 bodmi a tretie miesto patrí Dukle Trenčín s 59 bodmi.

31. kolo

HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava 7:4

(4:1, 0:2, 3:1)

Dukla Trenčín: Kutej – Hudec, Markovič, Pardavý, Ryzák, Záborský – Bagin, Briestenský, Holenda, Novák, Švec – Berák, Gális, Hrehuš, Matejka, Sádecký – Babka, Longauer, Ondris, Palovič

HC Slovan Bratislava: Pavlas, Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – Bednárik, Brodek, Lukáčik, Môcik, Novák – Černák, Danišovský, Petráš, Šalka, Turan – Bednarič, Ficel, Javorek, Kojda, Uličný

Góly a asistencie: 0:1 Bednarič (Kojda, Javorek), 1:1 Novák (Holenda, Bagin) v presilovej hre, 2:1 Bagin (Novák, Holenda) v presilovej hre, 3:1 Sádecký (Bagin, Gális) v presilovej hre, 4:1 Ondris (Bagin, Babka), 4:2 Trenčan (Lukáčik) v presilovej hre, 4:3 Lukáčik v presilovej hre, 5:3 Holenda (Briestenský, Švec) v presilovej hre, 6:3 Bagin (Švec, Holenda) v presilovej hre, 7:4 Bagin (Hudec, Záborský) v presilovej hre

Vylúčení: 10/14

Využitie: 5/3

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Lokšík, Tvrdoň, Nosek

Diváci: 188

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V úvode zápasu bolo v rovnovážnom stave všetko v poriadku. Ujali sme sa aj vedenia. Potom prišli zbytočné vylúčenia, ktorými sme dali šancu súperovi na skórovanie a ten to aj využil. Prvá tretina skončila 1:4, z toho sme dostali tri góly v presilových hrách súpera, dvakrát sme dostali gól, keď nás dal hlavný rozhodca do troch a Trenčín hral presilovku päť na tri. Druhú tretinu sme vyhrali 2:0, z našej strany to už bolo lepšie a padali nám aj góly. Tretia tretina sa niesla tiež v nervóznej atmosfére, znova sme inkasovali v trenčianskych presilovkách. Prehra mrzí, ideme ale ďalej. Musíme sa pripraviť na posledný tohtoročný zápas v Žiline.

32. kolo

MsHK Žilina - HC Slovan Bratislava 3:4

(0:1, 2:2, 1:1)

MsHK Žilina: Minárik, Varchola – Čičala, Klačko, Piják, Slota, Teubner – Aslamkhanov, Dolnajec, Gálik, Niník, Schroner – Cisarik, Ligas, Pánis, Váňa

HC Slovan Bratislava: Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Petráš, Trenčan – Bednárik, Javorek, Lukáčik, Môcik, Novák – Černák, Danišovský, Bednarič, Šalka, Turan – Kojda, Ficel, Uličný

Góly a asistencie: 0:1 Lukáčik (Černák, Petráš) v oslabení, 0:2 Šalka (Ernst, Jurkovič) v oslabení, 0:3 Bednarič (Lukáčik, Šalka), 1:3 Niník (Schroner) v presilovej hre, 3:3 Schroner (Ligas, Slota) v presilovej hre, 3:4 Bednarič (Ernst, Šalka)

Vylúčení: 10/17