Výsledkový servis mládeže

0 0

Prinášame Vám výsledkový servis našej mládeže. Juniorom aj dorastencom sa v posledných zápasoch darilo, keď si rovnako pripísali päť výhier a jednu prehru.

JUNIORI

Juniori si v posledných dvoch týždňoch pripísali na svoje konto päť výhier a jednu prehru. V spanilej víťaznej šnúre ich pokoril až líder pribežnej tabuľky z Banskej Bystrice. Líder nad našimi chalanmi vyhral tesne 2:1. Patrik Rybár si pripísal prvé čisté konto v prebiehajúcej sezóne. Chalani v tomto roku odohrajú ešte dva zápasy na domácom ľade.

V priebežnej tabuľke im aj naďalej patrí 3. miesta. Lídrom tabuľky je tím z Banskej Bystrice s 12 – bodovým náskokom, druhé miesto okupujú Košice s 5 – bodovým náskokom.

25. kolo

HC Slovan Bratislava – Dukla Trenčín 3:1

(1:0, 1:0, 1:1)

HC Slovan Bratislava: Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – Černák, Danišovský, Lukáčik, Petráš, Šalka – Benčat, Brodek, Ficel, Môcik, Novák – Bednarič, Kojda, Turan

Dukla Trenčín: Kutej – Hlinka, Markovič, Matejka, Pardavý, Záborský – Hatala, Hrehuš, Hudec, Novák, Švec – Gális, Holenda, Petre, Šabík, Vaculin – Berák, Kočiš, Plško, Sádecký

Góly a asistencie: 1:0 Danišovský (Novák), 2:0 Trenčan (Petráš, Ernst), 2:1 Hlinka (Pardavoý, Markovič) v presilová hra, 3:1 Môcik (Brodek, Novák)

Vylúčení: 4/5

Využitie: 0/1

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Baluška, Kacej, Tvrdoň

Diváci: 188

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Sme radi, že sme zvládli tento zápas s ťažkým a kvalitným súperom. Do vedenia sme sa dostali gólom Danišovského v prvej tretine, druhý gól padol v druhej tretine a jeho autorom bol Trenčan. Súper bol aktívny, vytvoril si aj gólové príležitosti, ktoré ale spoľahlivo likvidoval náš brankár Paťo Rybár. V tretej tretine sme inkasovali kontaktný gól v našom oslabení. Na konci zápasu sme ešte využili trenčiansku power play Môcikom. Body ostali doma, dnes to boli skutočne vydreté body.

26. kolo

HC Slovan Bratislava – MsHK Žilina 4:1

(1:0, 2:0, 1:0)

HC Slovan Bratislava: Godla – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – Benčat, Danišovský, Ficel, Klimčík, Petráš – Brodek, Černák, Môcik, Novák, Turan – Bednarič, Kojda

MsHK Žilina: Škovránek – Dolinajec, Holák, Janák, Klačko, Niník – Čičala, Dolinajec, Dubeň, Rogoň, Solar – Lipovský, Pekný Pšurný, Šuda, Teubner - Gálik

Góly a asistencie: 0:1 Dolinajec (Janák, Niník), 1:1 Danišovský (Ficel, Petráš), 2:1 Brodek (Novák, Môcik) presilová hra, 3:1 Petráš (Trenčan), 4:1 Klimčík

Rozhodcovia: Fridrich, Synek, Návratek

Diváci: 180

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Dnešné víťazstvo sa nerodilo ľahko. Súper dobre korčuľoval, nepúšťal nás do nejakých vyložených šancí, ťažko sme sa presadzovali jedna na jedna, viazla nám aj kombinácia. Bolo tam veľa nepresností, nebol to náš optimálny výkon. Ale sú aj také zápasy. Máme za sebou víťazný víkend, čo nás veľmi teší.

27. kolo

HC Slovan Bratislava – HK ŠKP Poprad 4:3

(2:2, 1:0, 1:1)

HC Slovan Bratislava: Godla – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – Benčat, Kratochvíla, Ficel, Klimčík, Petráš – Brodek, Černák, Môcik, Novák, Turan – Bednarič, Kojda

HK Poprad: Široký – Hrehorčák, Kramár, Pitka, Štrauch, Vojsovič – Babinský, Jenčo, Ksanický, Tomečko, Ženčuch – Lapšanský, Pavličko, Stanislav, Vraholík – Bjalončík, Kasaj, Paczkowski

Góly a asistencie: 0:1 Stanislav (Lapšanský, Pavličko), 1:1 Kojda (Petráš), 1:2 Hrehorčák (Štrauch, Vojsovič), 2:2 Benčať (Novák, Klimčík), 3:2 Mikšík (Brodek, Bednarič), 3:3 Hrehorčák (Varholíkň Stanislav), 4:3 Brodek (Môcik, Novák)

Vylúčení: 2/0

Využitie: 0/0

Rozhodcovia: Bundil, Kacej, Tvrdoň

Diváci: 169

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Súper sa dostal do vedenia, keď sme si v situácii dva na dva zle prebrali hráčov. Vyrovnali sme zo štandardnej situácie strelou Kojdu. Súper sa dostal do vedenia po prepadnutí nášho hráča a to bol tiež gól z kategórie „nedáš-dostaneš“. Vyrovnali sme po krásnej individuálnej akcii nášho obrancu Benčata. V druhej tretine sme pokračovali v našej hre, herný prejav z našej strany bol dobrý, vedeli sme zatvoriť súpera v tretine, ale stále sme sa nevedeli gólovo presadiť. Až Mikšík dával na 3:2. V tretej tretine nás súper prestrieľal, dotiahol skóre na remízu 3:3. Vytvoril si aj veľké gólové šance, ale v bráne stál istý Godla. Tri minúty pred koncom zápasu sme sa presadili Brodekom a dôležité body tak ostávajú doma.

28. kolo

HC Slovan Bratislava – HK Spišská Nová Ves 5:0

(1:0, 3:0, 1:0)

HC Slovan Bratislava: Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – Bednárik, Brodek, Lukáčik, Môcik, Novák – Benčat, Ficel, Klimčík, Kratochvíla, Petráš – Bednarič, Javorek, Kojda, Turan

HK Spišská Nové Ves: Strmeň, Surák – Drozd, Horváth, Lesňák, Šmelko, Vrana – Cvengros, FIndura, Hamrák, Hoffman, Kucirko – Bednár, Giľák, Hamráček, Ludányi

Góly a asistencie: 1:0 Novák (Brodek, Môcik), 2:0 Petráš (Lukáčik, Klimčík), 3:0 Trenčan (Bednarič), 4:0 Novák (Lukáčik, Brodek), 5:0 Brodek (Môcik, Novák)

Vylúčení: 7/6

Rozhodcovia: Fridrich, Stanzel, Kovalík

Diváci: 190

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V dnešnom zápase sme sa prezentovali dobrou hrou po celých 60 minút. Chlapci si to doslova na ľade užívali, obrancovia spolupracovali s útočníkmi, prihrávky mali oči, boli pekné kombinácie, po ktorých padali aj góly. Šance súpera dnes zneškodnil opäť skvelý Paťo Rybár. Hrali sme ozaj dobre.

29. kolo

HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava 2:3

(1:1, 1:1, 0:1)

HKM Zvolen: Petrík – Jakubík, Klonga, Koch, Novotný, Pohanka – Fekiač, Gábor, Mendel, Parobok, Urgas – Balko, Chalupský, Horváth, Majerík, Suchomer – Matúška, Parničan, Primus

Góly a asistencie: 1:0 Parobok (Mendel, Urgas), 1:1 Černák (Petráš, Brodek), 1:2 Lukáčik (Klimčík, Gula), 2:2 Pohanka (Petrík, Koch), 2:3 Brodek (Lukáčik, Môcik)

Vylúčení: 6/5

Rozhodcovia: Majlng, Rojík, Ondráček

Diváci: 90

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V prvej tretine sme hrali veľmi dobre, vypracovali sme si tri tutové gólové šance, mali sme výhodu dve minúty presilovky päť na tri, ale nie a nie nám to tam padnúť. Trocha sme si tým našu situáciu skomplikovali. Súper sa dostal do vedenia a môžeme byť radi, že sa nám podarilo vyrovnať v závere tretiny Černákom. Druhá tretina nebola z našej strany herne dobrá, ale skórovali sme na 2:1 v úvode tretiny Lukáčikom. Súper vyrovnal kurióznym gólom, kedy obranca vyhodil puk z polovice ihriska a ten skočil tesne pred naším brankárom rovno do brány. V tretej tretine sme zvýšili na 3:2 pekným gólom Brodeka. Mali sme ešte šancu zvýšiť vedenie v zápase, keď bol vo výhodnej streleckej pozícii hákovaný Trenčan. Svoje trestné strieľanie ale nepremenil. Stav sme potom udržali až do víťazného konca a zo Zvolena si odvážame tri body.

30. kolo

HC ´05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava 2:1

(1:0, 0:1, 1:0)

HC ´05 Banská Bystrica: súpiska nie je k dispozícii

HC Slovan Bratislava: Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan – NOvák, Brodek, Lukáčik, Môcik, Novák – Benčat, Ficel, Klimčík, Kratochvíla, Petráš – Bednarič, Javorek, Kojda, Turan

Góly a asistencie: 1:0 Hricko (Mikus) v oslabení, 1:1 Brodek (Novák), 2:1 Huňa (Róth, Kovalík)

Vylúčení: 3/9

Oslabenie: 1/0

Rozhodcovia: Majlng, Valko, Frimmel

Diváci: 107

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: V prvej tretine sme videli opatrný hokej a početnosť to aj dokazuje. Súper sa dostal do vedenia v oslabení, čo by sa nemalo stávať. V druhej tretine nás súper prestrieľal hlavne v ich presilových hrách. Nám sa podarilo vyrovnať Brodekom hneď na začiatku tretiny. Po dvoch tretinách bol 1:1. Záverečná tretina bola vyrovnaná, ustáli sme aj päťminútové oslabenie, ale nezvládli sme ale záver zápasu a v poslednej sekunde sme inkasovali gól, ktorý rozhodol.

DORAST

Naši dorastenci si za posledné dva týždne pripísali v šiestich zápasoch päť výhier a jednu prehru. Chalani si plný bodový zásah pripísali proti Dubnici, Ružinovu a Topoľčanom. V tejto sérii zakopli len raz a to s tímom z Nitry.

Dorastenci starý rok ukončili na 2. mieste. Prvú priečku okupuje tím z Trenčína, ktorý má pred našimi chalanmi 4 – bodový náskok.

23. kolo

HC Slovan Bratislava – MHK Dubnica nad Váhom 5:2

(1:1, 2:1, 2:0)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Bečka, Hrecik, Jurkovič, Lamp, Pöschmann – Bednárik, Kratochvíla, Laučík, Maroš, Takáč

HK Dubnica nad Váhom: Baštuga – Duda, Gramblička, Mucha, Šimko, Trška – Bohucký, Hajský, Kvocera, Laurenčík, Žilka, Brezani, Domina, Gombarčík, Mišovič, Vrábel – Drien, Gabko, Marguš, Marušinec, Novák

Góly a asistencie: 0:1 Duda, 1:1 Takáč (Bečka, Kuzmín), 2:1 Pöschmann (Bečka, Bednárik), 3:1 Takáč (Kratochvíla), 3:2 Žilka (Hajský), 4:2 Maroš (Hercik, Bednárik), 5:2 Lamp (Takáč)

Vylúčení: 4/4

Rozhodcovia: Jonák, Zelený, Tvrdoň

Diváci: 170

24. kolo

HC Slovan Bratislava – HK Ružinov ´99 Bratislava 2:1 po samostatných nájazdoch

(0:0, 1:1, 0:0, 0:0)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Lamp, Pöschmann, Bečka, Hedera, Hercik – Fereta, Fráner, Kratochvila, Laučik, Takač – Jaško, Maroš, Vitek

HK Ružinov: Cibulka – Čech, Dargaj, Marksfeld, Reszehg, Žitný – Chachaľák, Guryča, Michalička, Olša, Rutšek – Bílik, Ftáčnik, Korpa, Poldruhák, Vislocký

Góly a asistencie: 0:1 Ftáčnik (Reszegh, Vislocký), 1:1 Bečka (Takáč), 2:1 Kratochvíla samostatný nájazd - rozstrel

Rozhodcovia: Goga, Vlček, Uličný

Diváci: 190

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Myslím si, že diváci dnes videli ani tak kombinačný hokej ako skôr ubojovaný. Bojovalo sa hlavne z našej strany, pretože hostia zvolili taktiku 1-4 a tak sme stále chodili do plných a ťažšie sme sa presadzovali. Mali sme aj nejaké šance, ale zase to bola tá klasická pesnička, my sme hrali, tlačili, ale práve my sme inkasovali na 0:1. Trochu nás to znervóznilo, ale vyrovnali sme. Mali sme v priebehu zápasu i ďalšie šance, ktoré sme už nepremenili. Zápas tak šiel do predĺženia a na nájazdy sme boli úspešní. Môžem chlapcom fakt len poďakovať za to, že tí, čo zápas dohrali, ho odkorčuľovali. Dnes to bolo veľmi ťažké sa presadiť. Ružinov bojoval 60 minút a ťažko sme sa u nich presadzovali. Gratulujem našim chalanom k dvom bodom. Myslím si, že za určitých okolností sme jeden bod stratili, ale aj Ružinov si vypracoval kvalitné šance na to, aby za určitých okolností stiahol body od nás. Musíme sa dobre zmobilizovať, oddýchnuť si. Čaká nás ďalšie dvojkolo a chceli by sme zabodovať aj na ihrisku Nitry a Topoľčian.

25. kolo

Mestský mládežnícky HK Nitra - HC Slovan Bratislava 1:0

(0:0, 1:0, 0:0)

HK Nitra: Rosandič – Czakó, Dobrotina, Kozolka, Križan, Šramaty – Dubovecký, Kalafa, Matejov, Ondrušek, Sabo – Bábik, Bahna, Bíro, Opravil, Žabojev – Ďatko, Delia

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Lamp, Pöschmann, Maroš, Pokorný, Takáč – Bečka, Bednárik, Fráner, Javorek, Laučík

Góly a asistencie: 1:0 Matejov (Ondrušek)

Vylúčení: 9/15

Rozhodcovia: Stano, Sčensný, Moravec

Diváci: 89

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Do zápasu sme nastúpili výborne, boli sme v pohybe. Domáci zvolili taktiku, v podstatne nás nenapádali, prehusťovali stredné pásmo a celý zápas sa niesol v duchu Slovan Bratislava proti brankárovi. Vystrelili sme 40 striel na bránu, ale v dnešnom zápase vynikli len dvaja ľudia, a to bol brankár a potom hlavný rozhodca. Keď si pán rozhodca myslí, že keď udelí veľa vysokých trestov, tak má zápas pod kontrolou, tak je na veľkom omyle.

26. kolo

HC Topoľčany - HC Slovan Bratislava 1:7

(1:1, 0:2, 0:4)

HK Topoľčany: Komžík,Nikolič – Geier, Gregorík, Mišuta, Naumov, Piterka – Bako, Hradiský, Kosorín, Mizerák, Španko – D. Gergel, A. Gergel, Kácha, Kubek, Kuruc

HC Slovan Bratislava: Pavlas, Požgay – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Lamp, Pöschmann, Maroš, Hedera, Takáč – Bečka, Fereta, Hercik, Jaško, Pokorný - Laučík

Góly a asistencie: 0:1 Takáč (Bečka), 1:1 Španko (Kosorín, Hradiský), 1:2 Kuzmín, 1:3 Maroš (Takáč, Hedera), 1:4 Jaško (Pokorný, Laučík), 1:5 Kollar (Jaško) v presilovke, 1:6 Bečka (Šimonič, Kollar), 1:7 Bečka (Kollar, Pöschmann) v oslabení

Oslabenie: 0/1

Rozhodcovia: Bachúrik, Vido, Danko

Diváci: 185

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Dnes sme išli do zápasu s dvomi cieľmi, jedným bolo odčiniť včerajšiu našu impotenciu v zakončení. Druhým cieľom bolo, aby sme sa pokúsili odčiniť nešťastný zápas, ktorý sme odohrali v Topoľčanoch, kde sme prehrali 1:6. Prvá aj druhá vec sa nám podarila, ale až v druhej tretine, kedy sme urobili značné korektúry v našej zostave. Pokiaľ si niektorí chlapci neuvedomia, že oni sú tu pre tím, a nie tím pre nich, tak to nebude vyzerať, ako si to predstavujú oni. S takými hráčmi sa budeme musieť rozlúčiť. Chcem chlapcom poďakovať za predvedený výkon hlavne v druhej a tretej tretine, v ktorých sme súpera predčili vo všetkých činnostiach a zápas sme jednoducho ovládli a dotiahli do víťazného konca.

27. kolo

MHK Dubnica nad Váhom - HC Slovan Bratislava 2:4

(0:2, 0:1, 1:2)

HK Dubnica nad Váhom: súpiska nie je k dispozícii

HC Slovan Bratislava: súpiska nie je k dispozícii

Góly a asistencie: 0:1 Bečka (Kollar, Šimonič), 0:2 Takáč (Pöschmann, Suchomer), 1:2 Duda (Trška, Šimko), 1:3 Kollar (Laučík, Šimonič), 1:4 Takáč (Pöschmann), 2:4 Mucha (Laurenčík, Gramblička)

Vylúčení: 4/3

Rozhodcovia: Novák, Valo, Rehák

Diváci: 103

28. kolo

HK Ružinov ´99 Bratislava - HC Slovan Bratislava 1:2

(0:0, 1:0, 0:2)

Góly a asistencie: 1:0 Marksfeld (Liška, Krivošík), 1:1 Javorek (Kratochvíla), 1:2 Bečka (Kratochvíla, Javorek)