Výsledkový servis mládeže

0 0

Prinášame Vám výsledkový servis našej mládeže.

JUNIORI

Juniori skončili základnú časť poslednými štyrmi zápasmi. Dva na ľade súpera a dva na domácom ľade. Prvý domáci zápas bol proti Dukle Trenčín, s ktorou sme bojovali o konečné tretie miesto v priebežnej tabuľke. Godla vychytal nulu a chalani si pripísali dôležité víťazstvo. V druhom zápase proti Žiline ťahali za kratší koniec, keď im podľahli tesne 6:5. V sobotnom zápase nestačili chalani na tím z Nitry. Prehrali s nimi 6:3. V poslednom zápase v základnej časti vyhrali nad tímom z Topoľčian 1:5.

Chalani ukončili základnú časť v sezónne 2013/2014 na konečnom 4. mieste s 81 bodmi.Prvé miesto obsadil minuloročný finalista z Banskej Bystrice s 88 bodmi. Druhé miesto patrí oceliarom z Košíc s 86 bodmi. Tretiu priečku nakoniec obsadil tím z Trenčína s 81 bodmi pre lepšie skóre.

Juniori priamo postúpili do vyraďovacej časti. Play off začína 1. marca.

41. kolo

HC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín 4:0

(0:0, 2:0, 2:0)

HC Slovan Bratislava: Godla – Bačik, Bílik, Danišovský, Javorek, Novák – Brodek, Lukáčik, Môcik, Petráš, Vadovič – Benčat, Gula, Mikšík, Trenčan, Zajíček – Bednarič, Bednárik, Černák, Klimčík, Šalka

HK Dukla Trenčín: Kompas – Briestenský, Holenda, Novák, Hatala, Švec – Matejka, Pardavý, Ryzák, Stantien, Záborský – Berák, Gális, Hrehuš, Pataky, Petr – Hlinka, Minárik, Palovič, Plško, Sádecký

Góly a asistencie: 1:0 Brodek (Petráš, Môcik) v presilovej hre, 2:0 Černák (Petráš, Brodek), 3:0 Novák (Lukáči) v oslabení, 4:0 Lukáčik (Novák, Danišovský)

(1:2, 5:0, 0:3)

HC Slovan Bratislava: Baroš – Bačik, Bílik, Danišovský, Javorek, Novák – Brodek, Lukáčik, Môcik, Petráš, Vadovič – Benčat, Gula, Mikšík, Trenčan, Zajíček – Bednarič, Černák, Ficel, Klimčík, Šalka

MsHK Žilina: Škorvánek – Achs, Holák, Klačko, Niník, Teubner – L. Dolinajec, M. Dolinajec, Mendrej, Schroner, Solar – Gálik, Hrušík, Janák, Rogoň, Šuda, Michalek, Piják

Góly a asistencie: 0:1 Schroner (Dolinajec), 0:2 Gálik (Schroner) v presilovej hre, 1:2 Bednarič (Lukáčik, Klimčík) v presilovej hre, 2:2 Trenčan (Mikšík, Bílik), 3:2 Trenčan (Mikšík, Zajíček), 4:2 Javorek (Lukáčik, Novák), 5:2 Brodek (Petráš, Môcik), 6:2 Novák (Šalka, Lukáčik) v oslabení, 6:3 Schroner (Achs), 6:4 Michalek (Dolinajec, Schroner), 6:5 Holák (Piják, Mendrej) v presilovej hre

Vylúčení: 6/5

Využitie: 1/2

Oslabenie: 1/0

Rozhodcovia: Fridrich, Tvrdoň, Kovalík

Diváci: 150

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Prvá tretina z našej strany nebola dobrá. Nechýbalo nám nasadenie, chýbala nám hokejová myšlienka, všetko bolo veľmi ubojované. Súper sa aj dostal do vedenia 2:0. Nám sa podarilo v presilovej hre skórovať a po prvej tretine bolo 2:1 pre Žilinu. V druhej tretine sme pokračovali v nasadení. Bola tam vôľa a bola tam aj myšlienka a prišli aj naše góly. Po druhej tretine sme viedli 6:2. V kabíne sme si povedali, že musíme pokračovať v našej hre a tento zápas odohráme aj v poslednej tretine s rozumom. Rozum sme ale asi nechali v kabíne, prehrali sme v záverečnej časti 0:3 a do poslednej sekundy sme sa obávali o výsledok. Víťazstvo ale samozrejme teší a to včerajšie tak isto.

43. kolo

Mestký mládežnícky HK Nitra –HC Slovan Bratislava 6:3

(1:2, 2:1, 3:0)

MsHK Žilina: Rosandič – Garay, Gouth, Ölvecký, Priganc, Tábi – hrazdíra, König, Madový, Mrávík, Závodský – Bališ, Biró, Klenko, Kohút, Pavlíček – Konc, Kováč, Kuzma, Matejov, Šuba

HC Slovan Bratislava: Godla – Bačik, Bílik, Danišovský, Javorek, Novák – Brodek, Lukáčik, Môcik, Šalka, Vadovič – Maier, Gula, Mikšík, Trenčan, Zajíček – Bednarič, Benčat, Černák, Ernst, Tibenský

Góly a asistencie: 0:1 Šalka (Brodek, Bačik), 0:2 Šalka (Vadovič) v presilovej hre, 1:2 Tábi (Priganc, Kuzma), 1:3 Brodek (Šalka), 2:3 Kuzma (Tábi), 3:3 Pavlíček (Biró), 4:3 Klenko (Hrazdíra, König), 5:3 Pavlíček (Hrazdíra, König) v presilovej hre, 6:3 Tábi

Vylúčení: 10/13

Využitie: 1/1

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Konc, Moravec, Sčensný

Diváci: 150

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Vydaril sa nám vstup do zápasu , skórovali sme hneď v prvej minúte Šalkom a ten istý hráč zvýšil na 2:0. Nitra znížila a prvá tretina skončila 2:1 pre nás. V druhej tretine sme dali Brodekom na 3:1 a súper v rovnovážnom stave štyri na štyri dal na 3:2 a v závere tejto časti vyrovnal, keď sme si nepokryli hráčov. Záverečnú tretinu sme nezvládli ani nie tak herne, ako disciplínou. Súper to využil a vyhral túto tretinu 3:0. Zajtra nás čaká posledný zápas v základnej časti s Topoľčanmi.

44 kolo

HC Topoľčany –HC Slovan Bratislava 1:5

(0:3, 0:1, 1:1)

HC Topoľčany: Halo – Belianský, Hudec, Ondruška, Szalay, Záhorský – Gašparovič, Laššo, Ondruš, Petrek, Žitňanský – Grman, Hudec, Rufati, Trenčan, Vrťo

HC Slovan Bratislava: Baroš – Bačik, Bílik, Danišovský, Javorek, Novák – Brodek, Lukáčik, Môcik, Šalka, Vadovič – Gula, Maier, Mikšík, Trenčan, Zajíček – Bednarič, Benčat, Ernst, Tibenský

Góly a asistencie: 0:1 Tibenský (Ernst, Maier), 0:2 Trenčan (Lukáčik), 0:3 Ernst (Maier, Bednarič), 0:4 Ernst (Lukáčik, Bílik), 1:4 Žitňanský (Rufati, Vrťo), 1:5 Bednarič

Vylúčení: 2/4

Využitie: 0/0

Rozhodcovia: Píšťanský, Danko, Valo

Diváci: 85

DORAST

Gólové hody našich dorastencov na domácom ľade. Fanúšikovia si až 19 – krát zakričali gól. V sobotu si to odniesol tím z Nitry, ktorý prehral 8:1. Hráčom zápasu sa stal Sloboda s hat trickom a jednou asistenciou. V dnešnom zápase skoro tucet inkasoval tím z Topoľčian. Najviac sa darilo tejto šestici – Pöschmann, Bečka, Kollar, Krajč, Kuzmín a Sloboda.

V nasledujúcom týždni dorastenci odohrajú posledné štyri zápase v základnej časti. Dva ich čakajú na ľade súpera a posledné dva odohrajú na domácom ľade.

V priebežnej tabuľke dorastenci HC SLOVAN Bratislava patrí aj po tomto týždni druhá priečka. Na vedúcu Duklu strácajú 7 bodov a pred treťou Banskou Bystricou máme náskok 6 bodov.

39. kolo

HC Slovan Bratislava – Mestský mládežnícky HK Nitra 8:1

(2:0, 2:0, 4:1)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Uličný, Kollar, Kuzmín, Sloboda – Kundrát, Roth, Ružička, Takáč, Vidovič – Jurkovič, Krajč, Lamp, Pöschmann, Šimonič - Pokorný

Mestský mládežnícky HK Nitra: Burda – M. Bíro, Dobrotina, Križan, Ondrušek, Šramaty – Chudý, Kalafa, Kozolka, Mrázik, Sabo – Bahna, Czakó, Dubovecký, Šturdík, Žabojev – Delia, Kunst, Opravil, Šuster

Góly a asistencie: 1:0 Sloboda (Bečka, Kollar), 2:0 Šimonič (Pöschmann), 3:0 Vidovič (Bečka), 4:0 Sloboda (Krajč), 4:1 Šramaty (Šuster, Ondrušek), 5:1 Kundrát (Vidovič), 6:1 Bečka (Kollar, Sloboda), 7:1 Takáč, 8:1 Sloboda (Bečka) v presilovke

Vylúčení: 2/6

Rozhodcovia: Bundil, Tvrdoň, Kovalík

Diváci: 145

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Dnes môžeme zhodnotiť zápas tak, že sme jednoznačne dominovali. Bolo vidieť, že máme chuť do hokeja. Troška nám pomohla aj tá prestávka, v ktorej sme dotiahli určité veci, čo sa týka systému hry na takú úroveň, ktorú sme už dnes mohli prezentovať v zápase. Chlapci mali výborný pohyb. Úvod zápasu sme mali veľmi dobrý, dali sme dva góly a môžem povedať, že počas celého zápasu sme kontrolovali jeho priebeh. Chcel by som sa chlapcom aspoň takto poďakovať a povedali sme si to aj v kabíne, ak budeme takto aj ďalej pokračovať, tak sa môžeme kvalitne pripraviť aj na ďalšie zápasy. Som rád, že dnes nastúpil po dlhej pauze Stano Krajč. Bol troška taký nešťastný, pretože mal na hokejke tri-štyri čisté góly, ktoré mu pripravili najmä Filip Pötschman a Adam Šimonič. Škoda, gól nedal, ale bol na tom veľmi dobre po pohybovej stránke. Vždy je ten zápas po takej dlhej odmlke veľmi náročný a myslím si, že Adam tento zápas veľmi dobre zvládol.

40. kolo

HC Slovan Bratislava – HC Topoľčany 11:2

(3:1, 5:1, 3:0)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bečka, Uličný, Kollar, Kuzmín, Sloboda – Kundrát, Roth, Ružička, Takáč, Vidovič – Jurkovič, Krajč, Lamp, Pöschmann, Šimonič – Fereta, Fráner, Hedera, Jaško, Vitek

HC Topoľčany: Komžík – Gergel, Hradiský, Naumov, Piterka, Španko – Geier, Gregorík, Grman, Hain, Mišuta – Bako, Kubek, Mizerák, Rzepecki, Šabo - Kuruc

Góly a asistencie: 1:0 Šimonič trestné strieľanie, 2:0 Pöschamann (Hedera, Krajč), 2:1 Španko (Naumov) v presilovej hre, 3:1 Bečka (Sloboda, Kollar), 3:2 Gregorík (Mišuta, Grman), 4:2 Krajč (Pöschmann), 5:2 Ružička (Takáč) presilová hra, 6:2 Sloboda, 7:2 Takáč (Kundrát, Vidovič), 8:2 Pöschamann (Šimonič, Ružička) v presilovej hre, 9:2 Uličný (Bečka, Kuzmín) v presilovej hre, 10:2 Vitek (Krajč, Kuzmín), 11:2 Roth (Kollar)