Víťazná šnúra ukončená po rozstrele

0 0

Víťazná šnúra ukončená po rozstrele. Banská Bystrica sa stala prvým premožiteľom juniorov po veľmi dlhom čase.

Všetko má svoj koniec a ten prišiel dnes. Sedem zápasov nepoznali juniori HC SLOVAN Bratislava pocit prehry. Šnúra ako hrom so skóre 38:6 sa skončila na ľade Banskej Bystrice. V sobotňajšom zápase chalani vyhrali na Bystričanmi presvedčivo 3:1, no dnes to bol zápas z iného súdka. Juniori po dvoch tretinách prehrávali 1:3. V 47. minúte znížil Marco Halama na 2:3 a tri minúty pred koncom riadne hracieho času vyrovnal Tibenský. O osude zápasu rozhodli až samostatné nájazdy, v ktorých sa šťastena usmiala na nášho súpera. Dvojica Halama – Tibenský opätovne neodišla naprázdno. Pripísali si 7 bodov za 3 góly a 4 asistencie. Viacbodovým zápisom im asistovali Kojda, Gula a Mihňák.

Juniorom aj naďalej patrí v priebežnej tabuľke 3. miesto pred Duklou Trenčín a Liptovským Mikulášom.

26. kolo

HC´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 4:3 po samostatných nájazdoch (2:0, 1:1, 0:2, 0:0)

Góly: 1:0 Macko (Lunter, Surový), 2:0 Vydúrek (Jendroľ), 2:1 Halama (Mihňák, Tibenský), 3:1 Surový (Macko, Lunter), 3:2 Halama (Tibenský, Mihňák) v presilovej hre, 3:3 Tibenský (Bednarič, Kojda), 4:3 Lunter rozh. sam. nájazd

Strely: 24:22, Vylúčenia: 6:5, Presilovky: 0:1, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Baroš – Halama, Bílik, Šimonič, Ficel, Tibenský – Laššo, Valjent, Kollar, Mihňák, Bednarič – Takáč, Gula, Benčat, Kuzmín, Danišovský – Kojda, Uličný, Hedera

25. kolo

HC´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Góly: 0:1 Kollar (Laššo, Gula), 0:2 Hedera (Tibenský, Kojda), 0:3 Kojda (Tibenský, Gula), 1:3 Macko (Ambroz, Škamla)

Strely: 27:41, Vylúčenia: 7:10, Presilovky: 0:0, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Pavlas – Halama, Bílik, Šimonič, Ficel, Tibenský – Laššo, Valjent, Kollar, Mihňák, Bednarič – Takáč, Gula, Benčat, Kuzmín, Danišovský – Kojda, Uličný, Hedera