V stredu opäť na KHL

0 0

Po týždňovej asociačnej prestávke, ktorú v Bratislave vyplnil finálový turnaj European Trophy - Red Bulls Salute sa v stredu rozbieha znova kolotoč zápasov KHL. Naši chlapci privítajú v stredu o 19:00 Salavat Julajev Ufa.

Aktuálne patrí Ufe piate miesto vo východnej konferencii so ziskom 57 bodov. Slovanisti majú o odohratý zápas menej a na konte 50 bodov. Víťazovi Gagarinovho pohára zo sezóny 2010/2011 sa však na klziskách súperov príliš nedarí. Mužstvo trénera Venera Safina nazbieralo v 15 zápasoch vonku len 17 bodov. Najproduktívnejším hráčom Salavatu je Igor Mirnov, ktorý v 31 zápasoch zaznamenal 27 kanadských bodov. Na druhom mieste je dvojica Filatov, Chlystov so ziskom 19 bodov. Najlepším obrancom Ufy, čo sa bodov týka je Vitalij Proškin, nazbieral v 33 zápasoch osemnásť bodov za päť gólov a trinásť asistencii. O sedem bodov menej má Andrej Zubarev. Brankárskou jednotkou tímu je Fín Irro Tarrki s úspešnosťou 91,4%.

Proti Ufe pôjde o druhý vzájomný zápas v sezóne. Ten prvý sme odohrali v Ufa Aréne v polovici októbra a získali v ňom bod po prehre 2:3 po nájazdoch. V zápase sme viedli po Bakošovým gólom, no následne sme dvakrát inkasovali. Remízu zachraňoval až v samom závere Višňovský. V predĺžení mal skvelú šancu Bartovič, no neuspel a v následných trestných strieľaniach sme sa nedokázali presadiť ani raz. Víťazný gól domácich strelil Chlystov.

Posledných päť zápasov:

Salavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuzneck 3:2
Salavat Julajev Ufa - Amur Chabarovsk 6:4
Torpedo Nižny Novgorod - Salavat Julajev Ufa 1:3
Lokomotiv Jaroslavľ - Salavat Julajev Ufa 3:2
Atlant Mytišči - Salavat Julajev Ufa 2:0

V zápase proti Salavat Julajev Ufa odmeníme v súťaži pre najvernejších fanúšikov troch našich permanentkárov.

Vyžrebované permanentky na tento zápas:
  sektor/rad/miesto

1. A10/04/15 - obraz na plátne 60x40 cm
2. B12/23/03 - hrnček s potlačou
3. A12/06/02 - hracie karty s potlačou

Výhry si môžete prevziať už počas zápasu proti Salavat Julajev Ufa v sektore A6 v stánku FOTOLAB. Taktiež máte možnosť sa zapojiť do súťaže v tipovaní výsledku zápasu - pokyny nájdete tu. Hlavnou cenou je FOTOKNIHA HC SLOVAN, ktorá vyjde pred vianocami. V druhej prestávke sa budú vo FOTOLABe pre fanúšikov prichystané podpiskarty Ľubomíra Višňovského  v počte 50 ks.