Sumár víkendových zápasov mládeže

0 0

Prinášame vám výsledkový servis mládeže HC SLOVAN Bratislava.

JUNIORI

Juniori v priebehu posledných dvoch týždňov odohrali 6 zápasov, v ktorých si pripísali tri výhry a tri prehry. V prvom zápase po reprezentačnej prestávke podľahli v divácky atraktívnom zápase Nitre 0:3. No v druhom domácom zápase si chalani napravili chuť a deklasovali rovesníkov z Topoľčian vysoko 7:2. Prvá tretina bola z oboch strán pozorná a padol v nej len jeden gól. V druhej tretiny začal súper kopiť chyby a chalani ich potrestali dvoma gólmi. V tretej tretiny už len potvrdili, kto je pánom na ľade a v rozpätí 5 minút pridali po krásnych akciách ďalšie štyri góly.

Tento týždeň absolvovali juniori nabitý program, keď počas piatich dní absolvovali štyri zápasy. Z toho jeden na domácom ľade a tri na ľade súpera. V stredajšom zápase chalani tesne podľahli tímu zo Zvolena. Vo štvrtok si zmerali s lídrom z Banskej Bystrice. V druhom tohtoročnom meraní síl naši chalani nezopakovali víťazstvo z prvého zápasu. Lídrovi na ich ľade podľahli 4:1, keď sa o jediný gól zaslúžil Mikšík. V sobotu sme na domácom ľade privítali súpera zo Skalice, ktorého sme vo veľmi vyrovnanom zápase zdolali 5:3. Od prvej minúty sa hral svieži hokej zo strany na stranu s príležitosťami na oboch stranách. O víťazstve našich chalanov rozhodli chyby súpera a nebolo ich málo. Dnes sa chalani predstavili na ľade Záhorákov, nad ktorými vyhrali rovnakým výsledkom ako v sobotu.

Po tomto víkende juniorom patrí 5. priečka, keď na vedúcu Banskú Bystricu strácajú 17 bodov, na druhé Košice 8 bodo , na tretí Liptovský Mikuláš 6 bodov a na štvrtú Duklu Trenčín 1 bod.

19. kolo

HC Slovan Bratislava – Mestský mládežnícky HK Nitra 0:3

(0:0, 0:2, 0:1)

HC Slovan Bratislava: Godla – Brodek, Gula, Jurkovič, Môcik, Petráš – Danišovský, Ficel, Lukáčik, Novák, Šalka – Benčat, Černák, Javorek, Mikšík, Trenčan – Bednarič, Budzík, Klimčík, Miško, Turan

HK Nitra: Pupík – Bábik, Hradzíra, Konc, Őlvecký, Tábi – Bališ, G. Biró, M. Biró, Chudý, Žitný – Gál, König, Matejov, Szalay, Závodský, Kováč, Priganc, Šuba

Góly a asistencie: 0:1 Biró (Bališ), 0:2 Szalay Nino (Matejov, Priganc), 0:3 Bališ (Konc, Matejov)

Vylúčení: 3/2

Využitie: 0/0

Oslabenie: 0/0

Rozhodcovia: Kubuš, Kacej, Tvrdoň

Diváci: 170

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Bez gólu sa vyhrať nedá. Čo sa týka priebehu zápasu, tak prvá tretina bola v našej réžii. Súper bol pod tlakom, ale my sme sa nevedeli strelecky presadiť. V druhej tretine dominoval súper. Hneď na začiatku tejto tretiny sme inkasovali zo štandardnej  situácie gól a dostali sme sa pod tlak súpera. Ten svoj tlak využil na strelenie druhého gólu, pre nás nešťastného a stav po druhej tretine bol 2:0 pre Nitru. Do tretej tretiny sme nastúpili so zmenami v zostave, vytvorili sme si aj šance, ale znova to bolo bez konečného efektu. Pred koncom zápasu sme odvolali brankára, ale v power play sme inkasovali tretí gól. Nitra dnes vyhrala zaslúžene.

20. kolo

HC Slovan Bratislava – HC Topoľčany 7:2

(1:0, 2:0, 4:2)

HC Slovan Bratislava: Rybár – Brodek, Gula, Jurkovč, Môcik, Petráš – Danišovský, Ficel, Lukáčik, Novák, Šalka – Bednárik, Černák, Ernst, Mikšík, Trenčan, Bednarič, Benčat, Bundzík, Javorek, Turan

HC Topoľčany: Pravda – Belianský, Gašparovič, Grman, Ondruš, Šťastný – Barták, Kmeť, Laššo, Pánis, Trenčan – Hudec, Nikolov, Ondruška, Rufati

Góly a asistencie: 1:0 Trenčan (Ernst, Lukáčik), 2:0 Mikšík (Ernst, Lukáčik) v presilovke, 3:0 Môcik (Bednarič, Javorek), 4:0 Bednarič (Brodek, Môcik), 5:0 Môcik (Brodek, Bednarič), 6:0 Danišovský (Petráš, Lukáčik), 7:0 Brodek (Bednarič), 7:1 Ondruš (Grman), 7:2 Rufati (Trenčan) v presilovke

Vylúčení: 9/5

Využitie: 1/1

Rozhodcovia: Jonák, Kacej, Synek

Diváci: 165

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Mali sme dobrý nástup, dohrávali sme osobné súboje do tela, po pekných kombináciách sme sa dostali do vedenia Trenčanom. Druhá tretina nebola taká kvalitná, čo sa týka nášho herného prejavu, ale snahou a bojovnosťou sme zvýšili naše vedenie na 3:0. V tretej tretine nám znovu vychádzali kombinácie, dali sme pekné góly, zápas sme mali pod kontrolou. Škoda dvoch inkasovaných gólov, jeden sme inkasovali z protiútoku, druhý vo vlastnom oslabení. Škoda toho, pretože spoľahlivý Paťo Rybár si mohol pripísať čisté konto.

21. kolo

HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava 2:1

(2:0, 0:0, 0:1)

HKM Zvolen: Petrík – Fekiač, Mančák, Mendel, Parobok, Pospíšil – Balko, Koch, Kucej, Ľupták, Suchomer – Gábor, Jakubík, Klonga, Majerík, Novotný – Grelneth, Horváth, Nociar, Parničan

HC Slovan Bratislava: Godla – Danišovský, Gula, Jurkovič, Petráš, Šalka – Budzík, Ficel, Javorek, Lukáčik, Novák – Bednárik, Černák, Ernst, Mikšík, Trenčan – Bednarič, Benčat, Brodek, Môcik, Turan

Góly a asistencie: 1:0 Pospíšil (Mendel) v presilovke, 2:0 Majerík (Gábor, Jakubík), 2:1 Petráš (Lukáčik, Šalka) v presilovke

Vylúčení: 6/11

Rozhodcovia: Majling, Frimmel, Vyoral

Diváci: 140

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Zápas sme si prehrali v prvej tretine, v ktorej sme dostali prvý gól v oslabení a druhý sme si dali vlastný. Dve tretiny sme súpera držali pod tlakom, mali sme prevahu, nastrelili sme myslím tri tyčky, ale nevedeli sme sa strelecky presadiť. V druhej tretine sme síce gólom Petráša znížili na 1:2, v závere sme hrali aj power play, súpera sme zatlačili, ale opäť gól nepadol a body tak ostávajú vo Zvolene.

22. kolo

HC´05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava 4:1

(1:0, 1:1, 2:0)

HC´05 Banská Bystrica: súpiska súpera nie je k dispozícii

HC Slovan Bratislava: Rybár – Danišovský, Gula, Jurkovič, Petráš, Šalka – Budzík, Ficel, Javorek, Lukáčik, Novák – Bednárik, Černák, Ernst, Mikšík, Trenčan – Bednarič, Benčat, Brodek, Môcik, Turan

Góly a asistencie: 1:0 Ramaj (Výhonský, Janovský), 2:0 Šeliga (Róth, Valent), 2:1 Mikšík (Trenčan, Ernst) v presilovej hre, 3:1 Valent (Janovský, Tarabík), 4:1 Valent (Predajnianský, Róth) v presilovke

Vylúčení: 8/9

Rozhodcovia: Vojtek, Číž, Ivan

Diváci: 124

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Zápas s kvalitným súperom skončil s nepriaznivým výsledkom pre nás. Tri góly sme inkasovali v oslabeniach či krátko po ich skončení. Prvý gól sme inkasovali tesne na to, ako sa vrátil náš hráč z trestnej lavice, druhý bol z kategórie „nedáš-dostaneš“. Mali sme obrovskú šancu, nedali sme, súper svoju šancu na strelenie gólu využil. My sme našu presilovku tiež využili na strelenie kontaktného gólu na 1:2. Štvrtý gól padol pri obojstrannom vylúčení a posledný sme inkasovali taktiež v presilovej hre súpera. Naša hra v rovnovážnom stave bola vyrovnaná, vytvorili sme si aj  gólové príležitosti, ale nevedeli sme sa strelecky presadiť a zakončiť. V tomto zápase sa vyznamenali výbornými výkonmi obaja brankári, Paťo Rybár aj gólman Banskej Bystrice, Andrej Košarišťan.

23. kolo

HC Slovan Bratislava – HK 36 Skalica 5:3

(2:2, 2.0, 1:1)

HC Slovan Bratislava: Rybár – Ernst, Gula, Jurkovič, Mikšík, Trenčan –Danišovský, Černák, Klimčík, Lukáčik, Petráš – Ficel, Benčat, Brodek, Môcik, Novák – Bednarič, Javorek, Turan

HK 36 Skalica: Ďuriš – Dvonč, Klíma, Romančík, Vereš, Volek – Babiar, Kazinota, Kotzman, Kukliš, Mihalka – Bachan, Daniel, Kadlečík, Kukliš, Szalva

Góly a asistencie: 1:0 Trenčan (Gula, Lukáčik) v presilovke 2:0 Bednarič (Brodek, Novák), 2:1 Daniel (Romančík, Mihalka) v presilovej hre, 2:2 Kazinota (Kukliš, Babiar), 3:2 Klimčík (Petráš, Černák) v presilovke, 4:2 Brodek (Gula, Jurkovič) v oslabení, 5:2 Danišovský (Klimičík, Petráš), 5:3 Vereš (Dvonč)

Vylúčení: 7/6

Využitie: 2/1

Oslabenie: 1/0

Rozhodcovia: Jonák, Tvrdoň, Kacej

Diváci: 86

Jozef Pethö, HC Slovan Bratislava: Mali sme dobrý nástup do zápasu. Viedli sme 2:0, ale súper vyrovnal na 2:2. Druhá  a tretia tretina bola z našej strany dobrá, pokračovali sme v našej hre. Mali sme veľkú početnosť striel a konečne sme sa aj strelecky presadili.

24. kolo

HK 36 Skalica - HC Slovan Bratislava 3:5

(0:1, 0:2, 3:2)

Góly a asistencie: 0:1 Danišovský (Novák), 0:2 Trenčan (Ernst) v presilovke, 0:3 Novák (Trenčan), 0:4 Ernst (Trenčan, Mikšík), 1:4 Daniel (Mihalka), 2:4 Dvonč (Vereš, Romančík), 3:4 Vereš (Romančík), 3:5 Lukáčik

Vylúčení: 3/4

Využitie: 0/1

Rozhodcovia: Valachovič, Otrubčák, Polakovič

Diváci: 80

DORAST

Dorast sa minulý týždeň predstavil na ľade svojich súperov z Nitry a Topoľčian. Tento víkend odohrali jeden zápas na ľade súpera a jeden doma. Ich celková bilancia za uplynulé dva týždne sú tri výhry a jedna prehra.

V prvom zápase chalani poľahky vyhrali nad Nitrou 5:2, no v druhom zápase na ľade Topoľčian sa im až tak nedarilo. Vyfasovali pol tucet, na ktorom mal leví podiel aj Kácha. Ten v tomto zápase zaznamenal hattrick. O čestný úspech našich chalanov sa postaral Valko.

Tento víkend odohrali dva zápasy proti tímu zo Skalice. Na ich ľade vyhrali 2:3, ale na domácom ľade im nedali šancu a vyhrali 3:0. Pavlas si na svoje konto pripočítal ďalšiu nulu. Na svojom konte ich má už päť a je kráľom v tomto ukazovateli.

Dorastencom po tomto víkende aj naďalej patrí 3. miesto. Na vedúci Duklu strácajú 9 bodov a na druhá Banská Bystricu 3 body.

17. kolo

Mestský mládežnícky HK Nitra - HC Slovan Bratislava 2:5

(0:0, 2:3, 0:2)

HK Nitra: Rosandič – Czakó, Dobrotina, Krcho, Šramaty, Šuster – Buček, Dubovecký, Kalafa, Mako, Sabo – Bábik, Grujbár, Kozolka, Križan, Opravil – Bahna, Bíro, Ďatko, Delia

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Lamp, Laučík, Maroš, Pöschmann, Takáč – Bečka, Fereta, Hedera, Hercik, Suchomer – Fráner, Gabriel, Jaško

Góly a asistencie: 1:0 Czakó (Šuster, Šramaty) v presilovke, 1:1 Valko (Kollar, Lamp) v presilovke, 1:2 Bečka (Suchomer), 1:3 Maroš (Pöschmann, Šimonič), 2:3 Šramaty (Krcho), 2:4 Valko (Šimonič), 2:5 Kollar (Valko)

Vylúčení: 9/11

Rozhodcovia: Konc, Sčesný, Žák

Diváci: 67

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Dnes sme mali prísť len s piatimi hráčmi v obrane, ale juniorka nám jedného hráča, ktorý už hráva za nich, pustila a tak sme mali kompletné tri obranné dvojice a tri útoky. Myslím si, že hokej to bol viac ubojovaný ako technický, dnes sme víťazstvo jednoducho vydreli. Bolo to dosť na hrane. Chcem poďakovať hráčom, že sa dokázali počas celých šesťdesiatich minút koncentrovať na zápas.

18. kolo

HC Topoľčany – HC Slovan Bratislava 6:1

(2:0, 1:1, 3:0)

HC Topoľčany: Komžík – Geier, Gregorík, Hain, Mišuta, Naumov – Hradiský, Kácha, Mizerák, Piterka, Španko – Gaťár, Kubek, Kúdela, Kuruc, Rzepecki – Bako, Jurík, Lojko, Michal, Šabo

HC Slovan Bratislava: Pavlas, Požgay – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Lamp, Laučík, Maroš, Pöschmann, Takáč – Bečka, Fereta, Hedera, Hercik, Suchomer – Fráner, Gabriel, Jaško

Góly a asistencie: 1:0 Hain (Gregorík), 2:0 Gregorík (Mišuta, Gaier) v presilovke, 3:0 Kubek, 3:1 Valko (Kollar, Lamp), 4:1 Kácha, 5:1 Kácha (Španko) v presilovke, 6:1 Kácha (Španko)

Využitie: 2/0

Rozhodcovia: Stano, Danko, Moravec

Diváci: 76

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Dnes sa mi zápas hodnotí trochu ťažšie. Išli sme jednoznačne s cieľom vyhrať, čo naznačovali aj prvé minúty zápasu. Mali sme tri vyložené šance, samostatný nájazd. Domácich sme prestrieľali, ale sumár prvej tretiny bol 0:2 v náš neprospech. Bol to taký divný zápas, my sme hrali, domáci dávali góly, ale aj také zápasy bývajú, v ktorých chlapci pracujú , a napriek tomu im gól nie je dopriaty. Dnes nemal ani náš brankár svoj deň a tak sme trochu vyhoreli. Myslím si však, že chlapci zápas neodflákli, bojovali až do konca, za čo im patrí vďaka. Musíme sa zo zápasu poučiť a ísť ďalej. Nemôžem nikoho haniť za výkon, sú jednoducho aj takéto zápasy.

19. kolo

HK 36 Skalica – HC Slovan Bratislava 2:3

(1:0, 0:1, 1:2)

HK 36 Skalica: Košút – Fišer, Ivičič, Janáč, Kuna, Kutlák – Čech, Gondek, Hujsa, F. Valachovič, T. Valachovič – Boor, Divinec, Hílek, Píštěk, Rodionov – Hlaváček, Makkai, Romančík

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Kollar, Kuzmín, Šimonič, Uličný, Valko – Hedera, Kratochvíla, Lamp, Pöschmann, Suchomer – Bednárik, Fráner, Laučík, Maroš, Vitek

Góly a asistencie: 1:0 Ivičič (Janáč, Kutlák), 1:1 Fráner (Hedera, Lamp), 1:2 Suchomer (Hedera, Pöschmann), 2:2 Janáč (Kutlák), 2:3 Kollar (Šimonič, Uličný)

Vylúčení: 4/2

Rozhodcovia: Hauko, Šefčík, Junek

Diváci: 78

Imrich Antal, HC Slovan Bratislava: Mali sme veľkú obavy, či vôbec vyskladáme mužstvo, pretože máme dosť veľkú maródku a zranených hráčov. Prišli sme len s pätnástimi ešte sa nám v úvode zranil Šimonič. Mali sme obavy, že niečo bude s kolenom, zápas ale dohral. Chlapcov by som chcel pochváliť za výkon, mali sme dnes na jednej strane dostatok gólových šancí, aby sme zápas rozhodli už v prvej tretine, ale našou ľahkovážnosťou sme šance nepremenili, naopak, dostali sme ešte gól.  Tretina skončila 0:1. V kabíne sme si povedali niektoré veci,  ktoré je treba zlepšiť. Vyrovnali sme takým trochu náhodným gólom, kedy sme sledovali puk až doposledka a to sa nám vyplatilo. Počas celého zápasu sa prelievala hra z jednej strany na druhú, myslím, že diváci mohli vidieť kvalitný zápas. Ujali sme sa vedenia na 2:1, ale po vlastnej chybe v obrannom pásme, kedy sme prehrali buly, si center nepokryl centra a bolo vyrovnané. Minútu a päť sekúnd pred koncom sa nám podarilo dať víťazný gól. Víťazstvo nás teší, pretože máme veľkú maródku. Zajtra budú hrať deviataci, aspoň touto cestou ich chceme potiahnuť troška hore, nech vidia, že keď pracujú dobre v deviatke, majú príležitosť zahrať si i za dorast.

20. kolo

HC Slovan Bratislava - HK 36 Skalica 3:0

(1:0, 1:0, 1:0)

HK 36 Skalica: Ondráš – Ivičič, Janáč, Kuna, Kutlák, Stacha – Boor, Čech, Gondek, Jaša, Valachovič – Divinec, Hílek, Rodionov, Romančík, Valachovič – Kocák, Makkai, Píštěk

Góly a asistencie: 1:0 Šimonič (Valko, Kollar), 2:0 Valko (Kollar, Šimonič), 3:0 Šimonič (Kollar, Kuzmín)