Proti Lokomotivu v bráne s Konrádom, v útoku s uzdraveným Bartovičom

0 0

HC SLOVAN Bratislava nastúpi dnes o 16:00 slovenského času proti Lokomotivu Jaroslavľ bez kapitána Miroslava Šatana, no s Milanom Bartovičom, Michalom Sersenom a v bráne s Branislavom Konrádom.

Slovanisti mali dnes od 7:30 miestneho času (4.30 slovenského času) v hoteli Ring Premier raňajky. Hodinu po raňajkách už čakal pred hotelom autobus, ktorý hráčov odviezol do zhruba desať minút vzdialenej Areny 2000. V Jaroslavli bolo ráno chladné počasie. Teplomer ukazoval dva stupne pod nulou. Belasí sa pred tréningom individuálne rozcvičili a od 9:45 začalo asi 45 minútové rozkorčuľovanie. Na ľad išli podobne ako včera všetci hokejisti.

Do dnešného zápasu zasiahne vo štvrtom útoku aj Milan Bartovič. “Cítim sa dobre. Cestoval som sem, pretože chcem hrať. Sadru mi dali dole v piatok, no aj keď som ju mal na ruke trénoval som a na zápas sa po prestávke teším,” povedal Bartovič.

V tretej obrane sa s Ivanom Švarným predstaví nova posila Michal Sersen s číslom 88. Miesto Miroslava Šatana v prvom útoku zaujme Roman Kukumberg. Oddych po ťažkých zápasoch na Nemeckom pohári dostane Jaro Janus, ktorého v bráne zastúpi Braňo Konrád.

Dnešná zostava: Konrád (Janus) – Višňovský, Štajnoch, Hudáček, Bližňák, Kukumberg (A) – Sigalet, Sekera, Vondrka, Lipiansky (C), Miklík – Švarný, Sersen, Ölvecký, Šťastný, Daňo – Mikúš, Kudrna, Bartovič, Kytnár, Bakoš.

Odjazd na zápas je naplánovaný o 16:45 miestnej času. Po skončení zápasu sa hráči presúvajú na letisko Tunošna a letia do Moskvy.