Padne rekord návštevnosti už v piatok?

0 0

HC SLOVAN odštartoval pred pár dňami kampaň na zápas s Popradom, kedy sa chystáme prekonať rekord v návštevnosti, ktorý sme vytvorili my tento rok na zápase s Košicami. Podľa predpredaja to vyzerá tak, že rekord zlomíme už v piatok!

A opäť na zápase s Košicami. Predpredaj lístkov na veľký piatkový šláger je veľmi dobrý a je reálny predpoklad, že do Slovnaft Arény si nájde cestu minimálne rovnaký počet, ako na prvý vzájomný domáci zápas s Košicami.

Veľkým lákadlom je zároveň aj zlepšená výkonnosť Košíc. Kým v prvom vzájomnom prípade prichádzali Košičania so sériou prehier, po výmene trénera prídu do Bratislavy v úplne inej pozícii. Naposledy vyhrali 8:2 na ľade Zvolena, čo dáva jasný signál, že náš súper je v dobrej forme.

Aj náš výsledok zo Žiliny nám dáva nádej. Vyhrali sme 5:1, mohli sme aj vyšším systémom. V Bratislave sa tak chystá veľké hokejové divadlo. Zápasy s Košicami patria vždy k ozdobám našej ligy.

Diváci si na hokej v Bratislave museli dlho počkať, keď sme absolvovali šnúru zápasov na ľade súpera, navyše prerušenú reprezentačnou prestávkou. Na zápas s Košicami by mal byť pripravený aj Janko Lipiansky, definitivíne to však bude až neskôr.

Zápas s Košicami začína o 18.00. Lístky si zabezpečte v predstihu v predajnej sieti Ticketportal, aby ste sa vyhli dlhým radám pri zimnom štadióne. V prvom zápase s Košicami sa niektorí z vás dostali až na druhú tretinu. Slovan vám v spolupráci s Ticketportalom ponúka oveľa komfortnejšiu formu kúpu lístkov ako stáť v dlhej rade pri zimnom štadióne. Lístky si môžete dokonca vytlačiť v teple domova na vašej vlastnej tlačiarni a na štadión prísť s kľudom.

Vstupenky sú v cene od 4 EUR, deti do 6 rokov majú vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.