Dorast s tesnou prehrou vo Zvolene

0 0

O osude zápasu rozhodli necelé štyri minúty v poslednej tretine.

Dorast HC SLOVAN Bratislava nevstúpil do dnešného zápasu správnou nohou a už v piatej minúte prehrával jedna nula. Znížiť skóre sa chalanom podarilo až v tretej tretine, kde sa v priebehu necelých štyroch minút rozhodlo o víťazovi. Tým sa stal náš súper.

Vo štvrtkovej odvete bratislavského derby boli úspešnejší naši hokejisti. Hlavným strojcom víťazstva sa stal Phillip Pöschmann, ktorí zaznamenal hattrick a tri asistencie.

Dorastencom po dnešnom zápase patrí v priebežnej tabuľke 6. miesto.

13. kolo

HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Góly: 1:0 Lupták, 2:0 Stena, 2:1 Suchomer (Gabriel, Vitek), 3:1 Magdolen (Ižidinský), 3:2 Dmitriev (Ftáčnik, Bobál)

Strely: 31:31, Vylúčenia: 6:5, Presilovky: 0:0, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Kožiak- Bečka, Hedera, Alekseev, Fereta, Pöschmann – Vitek, Divinský, Fráner, Jakab, Suchomer – Dmitriev, Ivanisko, Bobál, Fabian, Ftáčnik – Kovács, Dvonč, Gabriel, Hatiar, Dinga

40. kolo predohrávka

HK Ružinov ´99 Bratislava- HC SLOVAN Bratislava 2:9 (1:3, 1:1, 0:5)

Góly: 1:0 Okoličány (Lacka, Reszegh), 1:1 Fereta (Pöschmann) v presilovej hre, 1:2 Kollar (Vitek), 1:3 Bečka (Pöschmann), 1:4 Aleseev (Pöschmann, Bečka), 2:4 Šauša (Okoličány, Lacka) v presilovej hre, 2:5 Pöschmann (Bečka, Suchomer), 2:6 Pöschmann (Bečka), 2:7 Dmitriev (Bobál) v oslabení, 2:8 Vitek v oslabení, 2:9 Pöschmann (Bečka)

Strely: 40:37, Vylúčenia: 2:8, Presilovky: 1:1, Oslabenia: 0:2

ORANGE 1. Liga starších žiakov (9. ročník) U15

Športový hokejový klub KŠK Bratislava – HC SLOVAN Bratislava 0:12 (0:3, 0:3, 0:6)

ORANGE 1. Liga starších žiakov (8. ročník) U14

1. liga mladších žiakov (7. ročník) U13

HC SLOVAN Bratislava – Športový hokejový klub KŠK Bratislava 6:5 (3:5, 3:0, 0:0)