Deň B na zvolenskom ľade

0 0

Slovan po prvý raz v sezóne zdolal Zvolen, gólovo sa presadili "béčka".

Belasí na tretí pokus zdolali zvolenský obranný val a po výhre 4:2 si pripísali prvé víťazstvo nad húževnatým súperom spod Pustého hradu v tejto sezóne. Zaujímavosťou je, že všetky góly Slovana dosiahli hráči, ktorých priezvisko sa začína na B. Skóre otvoril v 7. minúte Dávid Buc, druhý gól dosiahol v 17. minúte Marek Bartánus, na 3:2 zvyšoval v 32. minúte Tomáš Bulík a gólový účet uzavrel o dve minúty neskôr opäť Marek Bartánus. Robustný útočník mal dokonca reálnu šancu na hetrik, ale ďalšie dve čisté šance spálil. Buc dosiahol svoj druhý gól v sezóne, Bartánus štvrtý a Bulík si strelecký účet zaokrúhlil na číslo 15, čím sa v počte presných zásahov dotiahol na Mira Šatana. To však zo strany "béčok" nebolo všetko, na zvolenskom ľade úradoval aj Martin Bakoš, ktorý si pripísal dva body za gólové prihrávky.