Bláznivý víkend dorastencov v Skalici

0 0

Bláznivý víkend dorastencov v Skalici.

Dorast HC SLOVAN Bratislava absolvoval bláznivý víkend na ľade Skalice. Štatistiky zaznamenali 17 gólov, jeden hattrick, štyri asistencie v jednom zápase, maximum počtu stelených gólov, trestné strieľanie a nakoniec aj predĺženie. Oba klube si tieto štatistické údaje bratsky podelili. Chalani prepisovali klubové štatistiky v počte vsietených gólov v jednom zápase v tejto sezóne. Maximum sa zastavilo na čísle 11. Suchomer si pripísal prvý hattrick a Bečka štyri asistencie. V sobotnom zápase chalani vyhrali vysoko 11:3, keď v prvej tretine padlo až sedem gólov. Nedeľný zápas mal dramatickejší koniec. O víťazovi rozhodlo až predĺženie, v ktorom naši dorastenci ťahali za kratší koniec. Prehrali tesne 2:1.

Dorastencom aj po tomto týždni patrí v priebežnej tabuľke 5. miesto. Na štvrtý Zvolen strácajú dva body a na prvú Duklu Trenčín trinásť bodov.

20. kolo

HK 36 Skalica - HC SLOVAN Bratislava 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

Góly: 0:1 Fráner (Pöschman), 1:1 Jaša (Bureš) v presilovej hre, 2:1 Rodionov (Hanzalík, Hílek)

Strely: 46:26, Vylúčenia: 3:4, Presilovky: 1:0, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Jaček – Bečka, Fabian, Alekskeev, Fereta, Suchomer –Pöschmann. Trnavský, Fráner, Sitárik, Ftáčnik – Dmitriev, Ivanisko, Bobál, Dvonč, Gabriel – Hatiar, Divisnký, Slávik, Drdan, Dinga

19. kolo

HK 36 Skalica - HC SLOVAN Bratislava 3:11 (2:5, 1:4, 0:2)

Góly: 0:1 Pöschmann (Suchomer), 0:2 Alekseev (Bečka), 0:3 Suchomer (Bečka), 0:4 Trnavský (Bečka), 0:5 Gabriel (Dmitriev), 1:5 Vanek (Romančík, Bureš) v presilovej hre, 2:5 Jaša trestné strieľanie, 3:5 Krýdl (Bureš, Romančík), 3:6 Suchomer (Alekseev), 3:7 Gabriel (Bobál, Dmitriev), 3:8 Ftáčnik (Dvonč), 3:9 Dmitriev (Bobál, Gabriel), 3:10 Suchomer (Bečka), 3:11 Hatiar (Dinga)

Strely: 33:34, Vylúčenia: 5:4, Presilovky: 1:0, Oslabenia: 0:0

18. kolo

HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Góly: 0:1 Vitek (Fráner, Fereta), 1:1 Volčko (Pavol, Polomský) v presilovej hre, 1:2 Dmitriev v presilovej hre, 1:3 Fereta (Hedera, Dmitriev), 2:3 Forrai (Volčko, Polomský) v presilovej hre

Strely: 32:29, Vylúčenia: 7:11, Presilovky: 2:1, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Jaček – Bečka, Hedera, Alekskeev, Fereta, Suchomer – Vitek, Jakab, Fráner, Trnavský, Ftáčnik – Dmitriev, Divinský, Bobál, Sitárik, Pöschmann – Kovács, Ivanisko, Fabian, Gabriel

17. kolo

HK ŠKP Poprad - HC SLOVAN Bratislava 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Góly: 1:0 Kundrik (Vašaš, Václav), 1:1 Alekseev (Suchomer), 2:1 Vašaš, 3:1 Bjalončík (Krupa), 3:2 Kovács (Gabriel, Fabian)

Strely: 36:27, Vylúčenia: 5:3, Presilovky: 0:0, Oslabenia: 0:0

HC SLOVAN Bratislava: Jaček – Bečka, Dmitriev, Kovács, Pöschmann, Vitek, Divinský, Hedera, Ivanisko, Sitárik, Trnavský, Alekseev, Bobál, Fráner, Fabian, Fereta, Jakab, Ftáčnik, Gabriel, Suchomer