Belasá smršť v Trnave

0 0

Juniori nedali Trnave šancu a sfúkli ju výsledkom 5:0

16.kolo Extraligy juniorov bolo posledným pred reprezetnačnou prestávkou, ktorú slovenská reprezentácia do 20 rokov vyplní púchovským Turnajom štyroch krajín. V dnešnom stretnutí v Trnave zohrala juniorka kvalitný hokej a Filip Orčík si na svoje konto pripísal shutout.

16.kolo Extraligy juniorov

HK Trnava – HC SLOVAN Bratislava 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)

HK Trnava: Košarišťan, Rieger - Kubica, Šimek, Jančovič, Hronec, Ryška, Pláňovský -  Achs, Melichár, Žilinský, Božik, Novák, Varga, Minárech, Pista, Hardi, Kašelák, Zolvík, Furdek
HC SLOVAN: Orčík - Bölcs, Šilovič, Valjent, Červenka, Lukáčik, Skurák, Loydl - Gabaj, Dvonč, Klimčík, Lichanec, Trstenjak, Klučiar, Salák, Mikšík, Miško, Trenčan, Majstrenko

Góly a asistencie: 0:1 Gabaj (Klimčík), 0:2 Gabaj (Majstrenko, Miško), 0:3 Trstenjak (Trenčan), 0:4 Dvonč (Šilovič, Gabaj), 0:5 Bölcs (Klimčík, Gabaj) pres/1
Rozhodcovia: Stano - Mĺkvy, Valo
Vylúčení: 4/4
Využitie: 0/1
Oslabenia: 0/0
Divákov: 133

Jan Neliba, Slovan Bratislava: Dnes mužstvo pristúpilo k zápasu veľmi zodpovedne. Hrali sme dobre, nenechali sme Trnavu hrať nátlakovo, mali sme celkom solídny pohyb. Ujali sme sa vedenia,
čo nám trochu uľahčovali celý zápas a nakoniec sme ho zvládli v pohode. Je to pozitívne, pretože po tej včerajšej porážke mužstvo nabralo konečne dych. Teraz je prestávka, musíme potrénovať a boj o prvú šestku ešte ani náhodou nevzdávame. Potešila konečne aj podstatne lepšia efektivita ako v posledných zápasoch.